Aug 27, 2009
Aug 29, 2009
Trnava, Slovensko

1. Stredoeurópsky workshop - Humanistické učenie v 21. storočí

Týmto seminárom sa začína nová séria seminárov pre humanistických učiteľov angličtiny. Jeho hlavným cieľom je zdokonaliť vašu angličtinu a poskytnúť vám množstvo pozitívnych skúseností plných praktických nápadov pre váš osobný a profesionálny rast, ako aj inšpirovať a podporiť vás tesne pred hlavným vyučovacím obdobím.‍

Registrovať sa na konferenciu

Žijeme vo svete rozvíjajúcich sa technológií. Na vlastnej koži zažívame obrovské zmeny a inovácie, ktoré sa dejú okolo nás a s nami. Veríme, že každá úspešná zmena sa začína v jednotlivých ľuďoch - v učiteľovi a v žiakovi. Prvý stredoeurópsky workshop otvoril svoj prvý workshop v duchu série workshopov pre učiteľov humanistickej angličtiny. Privítali sme 84 učiteľov z celého Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Veľkej Británie, Francúzska a USA. Jeho hlavnou úlohou bolo zlepšiť ich angličtinu a poskytnúť účastníkom množstvo pozitívnych skúseností a praktických aktivít pre ich osobnostný a profesionálny rozvoj a inšpirovať ich pred začiatkom školského roka. Spolu s partnerskou školou Pilgrims a školiteľmi Pilgrims sme prispeli k rozvoju potenciálu učiteľov, ktorý zasa môže odhaliť potenciál v žiakoch.

Týmto seminárom sa začína nová séria seminárov pre humanistických učiteľov angličtiny. Jeho hlavným cieľom je zdokonaliť vašu angličtinu a poskytnúť vám množstvo pozitívnych skúseností plných praktických nápadov pre váš osobný a profesionálny rast, ako aj inšpirovať a podporiť vás tesne pred hlavným vyučovacím obdobím.

PDF a pozvánka k dispozícií - TU

Registrovať sa na konferenciu